Galeria SCE

Wizyta św. Mikołaja

Kategoria: Galeria SCE
Renata Wiącek

W tym roku również do naszej szkoły i przedszkola zawitał św. Mikołaj. Jest to dobry znak, świadczący o tym, że dzieci były grzeczne i zasłużyły na prezenty.

Czytaj więcej...

Narodowe Święto Niepodległości w Dębnie

Kategoria: Galeria SCE
Renata Wiącek

Czytaj więcej...Delegacja Szkoły Podstawowej i Przedszkola Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana Bosko wzięła udział w obchodach uroczystości Narodowego Święta Niepodległości w Dębnie. 

Czytaj więcej...

Szkolenie z pierwszej pomocy

Kategoria: Galeria SCE
Renata Wiącek

Czytaj więcej...Pracownicy szkoły i przedszkola wzięli udział w szkoleniu z pierwszej pomocy. Dowiedzieliśmy się jak zachować się w sytuacji zagrożenia życia oraz poznaliśmy techniki reagowania w sytuacjach zagrażających zdrowiu tj.: 1. Ocena sytuacji i zabezpieczenie miejsca wypadku 2. Zasady udzielania pierwszej pomocy 3. Udzielanie pierwszej pomocy osobom nieprzytomnym 4. Pierwsza pomoc w zatrzymaniu oddechu 5. Pierwsza pomoc przy zadławieniach 6. Krwotok zewnętrzny- pierwsza pomoc 7. Oparzenia i rany- pierwsza pomoc 8. Pierwsza pomoc przy porażeniu prądem 9. BLS+AED.

Czytaj więcej...

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2017/2018

Kategoria: Galeria SCE
Administrator

Czytaj więcej...Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego poprowadził ks. dyrektor Wojciech Lipowcz wraz z ks. Proboszczem Henrykiem Łąckim. Ksiądz dyrektor w krótkim przemówieniu  przywitał uczniów, grono pedagogiczne, rodziców, pracowników obsługi i administracji. Ksiądz Wojciech życzył wszystkim wielu sukcesów w rozpoczynającym się roku szkolnym.

Po zakończeniu uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego uczniowie wraz z nauczycielami włączyli się do wspólnej zabawy. Wszyscy wrócili do przedszkola i szkoły w radosnych nastrojach.

Czytaj więcej...

Ekologiczne gospodarstwo w Czelinie

Kategoria: Galeria SCE
Renata Wiącek

Ekologiczne gospodarstwo w Czelinie - 11.05.2017r. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wycieczki.

Czytaj więcej...