Galeria SCE

Rekrutacja do przedszkola i szkoły

Kategoria: Galeria SCE
Renata Wiącek

Czytaj więcej...Szanowni Państwo,
od 1 września 2016r. w Dębnie działa przedszkole i szkoła podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana Bosko.
Jest placówką koedukacyjną, przeznaczoną dla dzieci i młodzieży z różnorodnymi niepełnosprawnościami. Nasza placówka to przede wszystkim wyspecjalizowana kadra i pasja wykonywanej pracy, małe grupy, w której każde dziecko posiada indywidualny program edukacyjno- terapeutyczny, przygotowany przez wyspecjalizowany zespół, składający się z osób bezpośrednio pracujących z dzieckiem. W placówce są sale wyposażone w specjalistyczny sprzęt taki jak: EEG Biofeedback, magiczny dywan, stół do terapii ręki, itp. Sala integracji sensorycznej, poznawania świata, pracownia terapii ręki to tylko niektóre z pracowni dostępnych dla naszych przedszkolaków i uczniów.

Czytaj więcej...

Wizyta św. Mikołaja

Kategoria: Galeria SCE
Renata Wiącek

W tym roku również do naszej szkoły i przedszkola zawitał św. Mikołaj. Jest to dobry znak, świadczący o tym, że dzieci były grzeczne i zasłużyły na prezenty.

Czytaj więcej...

Narodowe Święto Niepodległości w Dębnie

Kategoria: Galeria SCE
Renata Wiącek

Czytaj więcej...Delegacja Szkoły Podstawowej i Przedszkola Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana Bosko wzięła udział w obchodach uroczystości Narodowego Święta Niepodległości w Dębnie. 

Czytaj więcej...

Szkolenie z pierwszej pomocy

Kategoria: Galeria SCE
Renata Wiącek

Czytaj więcej...Pracownicy szkoły i przedszkola wzięli udział w szkoleniu z pierwszej pomocy. Dowiedzieliśmy się jak zachować się w sytuacji zagrożenia życia oraz poznaliśmy techniki reagowania w sytuacjach zagrażających zdrowiu tj.: 1. Ocena sytuacji i zabezpieczenie miejsca wypadku 2. Zasady udzielania pierwszej pomocy 3. Udzielanie pierwszej pomocy osobom nieprzytomnym 4. Pierwsza pomoc w zatrzymaniu oddechu 5. Pierwsza pomoc przy zadławieniach 6. Krwotok zewnętrzny- pierwsza pomoc 7. Oparzenia i rany- pierwsza pomoc 8. Pierwsza pomoc przy porażeniu prądem 9. BLS+AED.

Czytaj więcej...

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2017/2018

Kategoria: Galeria SCE
Administrator

Czytaj więcej...Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego poprowadził ks. dyrektor Wojciech Lipowcz wraz z ks. Proboszczem Henrykiem Łąckim. Ksiądz dyrektor w krótkim przemówieniu  przywitał uczniów, grono pedagogiczne, rodziców, pracowników obsługi i administracji. Ksiądz Wojciech życzył wszystkim wielu sukcesów w rozpoczynającym się roku szkolnym.

Po zakończeniu uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego uczniowie wraz z nauczycielami włączyli się do wspólnej zabawy. Wszyscy wrócili do przedszkola i szkoły w radosnych nastrojach.

Czytaj więcej...