Kadra

Kategoria: SCE w Dębnie Administrator


Kadra Przedszkola i Szkoły Podstawowej:


             Dyrekcja i administracja:

                           ks. mgr Sebastian Połoński SDB – dyrektor

                           mgr Joanna Podwójna - wicedyrektor


                           p. Marlena Adamczyk – sekretarz
                           p. Mirosława Górecka - księgowa

 

Kadra Pedagogiczna Przedszkola Specjalnego Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana Bosko


b_200_150_16777215_00_images_logo_logops.JPG                          ks. mgr Sebastian Połoński - dyrektor, religia

                          mgr Joanna Podwójna – wicedyrektor, nauczyciel, wychowawca grupy przedszkolnej

                          mgr Jadwiga Marcinkowska – nauczyciel, wychowawca grupy przedszkolnej

                          mgr Agnieszka Stankiewicz-Orczyńska – pedagog

                          mgr Bożena Kowalska  - nauczyciel zajęć rewalidacyjno-wychowawczych

                          mgr Joanna Turów - nauczyciel zajęć rewalidacyjno-wychowawczych

                          mgr Lena Jasińska – rewalidacja

                          mgr Patrycja Kowalska – fizjoterapeuta, rewalidacja, terapia SI

                          mgr Joanna Świątek – nauczyciel świetlicy

                          mgr Joanna Zadrozińska - logopeda

 

              Pomoce nauczyciela:

                         p. Joanna Juszczak

                         p. Marta Radacka

                         p. Zofia Gąsior

                         p. Bernadetta Myszczyszyn

 

Kadra Pedagogiczna Szkoły Podstawowej Specjalnej Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana Bosko

b_200_150_16777215_00_images_logo_logosp.JPG

 

                        ks. mgr Sebastian Połoński – dyrektor, religia

                        mgr Joanna Podwójna - wicedyrektor

                        p. Paulina Potapińska – nauczyciel, wychowawca zespołu klasowego I-III

                        mgr Iwona Zdunek – nauczyciel, wychowawca zespołu klasowego I-III

                        mgr Anna Pączko - nauczyciel, wychowawca zespołu klasowego IV-VIII

                        mgr  Agnieszka Stankiewicz-Orczyńska - pedagog

                        mgr Zofia Wiśniewska – nauczyciel zajęć rewalidacyjno-wychowawczych

                        mgr Lena Jasińska – rewalidacja

                        mgr Joanna Zadrozińska – logopedia

                        mgr Patrycja Kowalska – fizjoterapeutka, terapia ręki, terapia SI

                        mgr Joanna Świątek – nauczyciel świetlicy

 

              Pomoce nauczyciela:

                        p. Renata Wiącek

                        p. Magdalena Żugaj

                        p. Agnieszka Wiśniewska-Skowyrska

                        p. Dorota Jachimowicz

 

             Pozostali pracownicy:

                         p. Zbigniew Prasnowski – konserwator
                         p. Danuta Serafin – sprzątaczka