Galeria Szkoły Podstawowej STS

Pasowanie na ucznia.

Kategoria: Galeria Szkoły Podstawowej STS
Renata Wiącek

Czytaj więcej...Dziś w naszej szkole miała miejsce radosna uroczystość - pasowanie na ucznia. Z dumą przyjęliśmy do naszego grona Martynę i Filipa 👧👨. Ksiądz Dyrektor Wojciech Lipowicz dokonał uroczystego pasowania naszych Pierwszoklasistów. Po pasowaniu na dzieci czekał słodki poczęstunek. Naszym Pierwszoklasistom, życzymy samych sukcesów!

Czytaj więcej...

Wigilia i warsztaty

Kategoria: Galeria Szkoły Podstawowej STS
Renata Wiącek

Czytaj więcej...W dniu 22.12.2016r. uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni na Wigilię do klasy III c w Szkole Podstawowej nr 1, której wychowawcą jest p. Dorota Wasiołek. Na początku spotkania p.Renata, prezes Stowarzyszenia UNUM opowiedziała wszystkim dzieciom o tym, czy warto pomagać innym ludziom i jak możemy to zrobić w wieku szkolnym. Uczniowie wspólnie uczestniczyli w warsztatach, podczas których pomagali sobie wzajemnie w dekoracji świątecznych pierniczków. W międzyczasie śpiewaliśmy kolędy oraz smakowaliśmy pyszności przygotowanych przez panią Dorotę oraz rodziców dzieci. W radosnej przedświątecznej atmosferze czas szybko minął. Mamy nadzieję, że tego rodzaju spotkania integracyjne będą odbywały się częściej.

Czytaj więcej...

1 grudnia 2016 r. w Szkole Podstawowej STS

Kategoria: Galeria Szkoły Podstawowej STS
Administrator

 Czytaj więcej...„Moja szkoła”

Moja szkoła jest wesoła.
Nikt z nas tutaj nie próżnuje
i nauki nie żałuje.
Miłe panie, mądre dzieci,
nikt z tej szkoły nie wyleci.
Jak tu wejdziesz, to zostaniesz.

Czytaj więcej...

Nauczanie funkcjonalne

Kategoria: Galeria Szkoły Podstawowej STS
Administrator

Czytaj więcej...Nauczanie funkcjonalne – to opanowanie przez dziecko sprawności i umiejętności przydatnych w życiu codziennym oraz stworzenie możliwości doświadczania sukcesu.
Dzisiaj z dziewczynkami byłyśmy na wspólnym obiedzie, jest to proces kształcenia sprawności do samodzielnego życia w społeczeństwie.

 

Czytaj więcej...